sep
13
2008

Resultater HC 3 Eikås, 13/9-2008

Elite

Plass Startnr Navn Klubb 1 2 3 4 TPrikk
1 305 Larsen Fredrik Strand Vestkant Trial 10 7 3 8 28
2 316 Pedersen Håkon NMK Bergen 13 11 6 5 35

A

Plass Startnr Navn Klubb 1 2 3 4 TPrikk
1 418 Ludvigsen Connie Vestkant Trial 14 17 17 8 56
2 424 Revheim Kjetil Osterøy Motorsykkelklubb 19 16 17 22 74

B

Plass Startnr Navn Klubb 1 2 3 4 TPrikk
1 806 Olsen Daniel Takøy Bergen Trial Team 18 19 16 11 64
2 807 Røssnes Thomas Vestkant Trial 16 22 18 18 74
3 803 Mjøs Stian N. Osterøy IL 23 20 19 24 86
4 809 Johnsen André Rivenes Osterøy motorsportklubb 20 18 27 24 89

C

Plass Startnr Navn Klubb 1 2 3 4 TPrikk
1 606 Arnetvedt Espen NMK Bergen 0 1 1 1 3
2 601 Solberg Martin R Bergen Trial Team 0 1 0 3 4
3 618 Madsen Håkon Bergen Trial Team 3 0 1 3 7
4 623 Eriksen Espen H. NMK Bergen 3 2 0 3 8
5 602 Ellefsen Simen Andreas Bergen Trial Team 3 2 3 0 8
6 620 Seilen Christian Nøttveit Osterøy MC 5 3 0 1 9
7 626 Andersen Marius NMK Bergen 2 1 2 5 10
8 622 Asheim Håkon NMK Bergen 3 5 3 6 17
9 614 Hatletveit Marte Emilie Osterøy motorsportklubb 6 4 4 5 19
10 619 Raanås Daniel Vestkant Trial 10 13 7 3 33
11 604 Lexander Mads Vestkant Trial 12 9 5 11 37
12 615 Lone Viking Andreas Osterøy motorsportklubb 13 8 14 8 43
13 628 Haga Synne Asheim Vestkant Trial 8 11 11 15 45

D

Plass Startnr Navn Klubb 1 2 3 4 TPrikk
1 905 Græe Geir Morten Lund Voss Motorsport klubb 0 0 0 0 0
2 901 Haugland Kristian Vestkant Trial 0 0 0 0 0
3 919 Bolstad Espen Voss motorsportklubb 0 0 2 0 2
4 902 Brunborg Eirik Voss Mototsport Klubb 2 1 1 3 7
5 914 de Martens Emilie Bergen Trial Team 5 2 2 1 10
6 913 Bolstad Fredrik Osterøy motorsportklubb 7 0 4 0 11
7 904 Sunde Jeanett Osterøy MC 2 7 2 2 13
8 903 Hernar Ruben V. NMK Bergen 2 11 2 2 17
9 908 Herfindal Tom-André NMK Bergen 5 5 1 8 19
10 909 Herfindal Ole Håkon NMK Bergen 9 7 5 10 31

RD

Plass Startnr Navn Klubb 1 2 3 4 TPrikk
1 917 Solberg Stian Bergen Trial Team 0 0 0 0 0
1 910 Seilen Halvard Osterøy motorsportklubb 1 1 1 0 3
2 629 Storøy Anders Vestkant Trial 3 1 1 0 5
3 916 Tuft Ole NMK Bergen 5 1 3 0 9
4 920 Vatle Kenneth NMK Bergen 14 10 3 0 27
5 911 Sandvik Vetle Vikne Vestkant Trial 13 12 2 9 36
6 907 Nilsen Tomas Hauglannd NMK Bergen 23 8 2 8 41

R

Plass Startnr Navn Klubb 1 2 3 4 TPrikk
1 201 Djukastein Joar Voss motorsportklubb 0 0 0 0 0
2 915 Lunde Magnus Toft Bergen Trial Team 0 1 0 0 2
3 207 Dolvik Even Knutsen NMK Bergen 0 1 1 1 3
4 202 Gundersen Ole Markus Osterøy Motorsportklubb 0 6 0 0 6
5 208 Vaktskjold Villem Eidsheim NMK Bergen 2 0 5 8 16
6 205 Øvsthus Halvard Vestkant Trial 11 7 10 8 38
7 206 Wolden Jørgen Vestkant Trial 13 13 8 3 43
8 906 Teigland Stig Rune osterøy motorsportklubb 18 8 3 7 44
9 203 Hjelmeland Espen Osterøy Motorsportklubb 7 12 11 13 53
10 204 Sandanger Julie Vestkant Trial 18 15 20 8 68
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/6 (0 votes cast)
Written by Arve Asheim in: Løp,Resultater |

Ingen kommentarer

Comments are closed.

RSS feed for comments on this post.


Powered by WordPress. Theme: TheBuckmaker. PHP Resources, Nebeneinkommen