jun
14
2008

Resultater 2. KM Osterøy

Elite

Plass Startnr Navn F Klubb R1 R2 R3 R4 TPrikk X20 Tid
1 46 Larsen Fredrik Strand 89 Vestkant Trial 12 8 2   22 0 03:39
2 27 Pedersen Håkon 91 NMK Bergen 17 16 7   40 0 02:33

A

Plass Startnr Navn F Klubb R1 R2 R3 R4 TPrikk X20 Tid
1 2 Dahle Carl-Fredik 90 Vestkant Trial 25 17 29   71 0 02:53
2 33 Revheim Kjetil 91 Osterøy Motorsykkelklubb 32 20 21   73 0 03:41
3 47 Arnesen Krister Djuve 84 Bergen Trial Team 36 39 39   114 0 03:45

B

Plass Startnr Navn F Klubb R1 R2 R3 R4 TPrikk X20 Tid
1 8 Røssnes Thomas 95 Vestkant Trial 15 9 13   37 0 03:31
2 35 Olsen Daniel Takøy 90 Bergen Trial Team 14 11 16   41 0 03:05
3 18 Vedå Steffen N. 92 NMK Bergen 25 17 15   57 0 01:54
4 45 Eikevik Adrian 93 Vestkant Trial 17 28 15   60 0 03:31
5 25 Mjøs Stian N. 91 Osterøy IL 34 25 23   82 0 03:47
6 42 Johnsen André Rivenes 91 Osterøy motorsportklubb 35 27 22   84 0 03:44
7 43 Johannesen Mathias G 88 Vestkant Trial 40 50 54   144 1 03:30

C

Plass Startnr Navn F Klubb R1 R2 R3 R4 TPrikk X20 Tid
1 20 Seilen Andreas Nøttveit 90 Osterøy motorsport klubb 2 2 1   5 0 03:12
2 39 Madsen Håkon 94 Bergen Trial Team 1 6 0   7 0 01:55
3 21 Seilen Christian Nøttveit 94 Osterøy MC 6 3 0   9 0 03:18
4 14 Arnetvedt Espen 93 NMK Bergen 3 4 6   13 0 02:14
5 22 Skavhellen Michael 94 Vestkant Trial 7 11 1   19 0 01:39
6 40 Lone Viking Andreas 95 Osterøy motorsportklubb 8 8 4   20 0 03:01
7 37 Asheim Håkon 92 NMK Bergen 9 8 4   21 0 02:14
8 23 Eriksen Espen H. 93 NMK Bergen 8 5 8   21 0 02:17
9 30 Solberg Martin R 95 Bergen Trial Team 9 5 8   22 0 02:18
10 36 Andersen Marius 93 NMK Bergen 10 12 6   28 0 02:17
11 13 Hatletveit Marte Emilie 91 Osterøy motorsportklubb 14 14 4   32 0 02:56
12 7 Raanås Daniel 92 Vestkant Trial 26 11 10   47 0 01:46
13 32 Hauge Joachim 95 Osterøy motorsport klubb 24 22 17   63 0 03:06

D

Plass Startnr Navn F Klubb R1 R2 R3 R4 TPrikk X20 Tid
1 9 Haugland Kristian 96 Vestkant Trial 0 0 0   0 0 01:33
2 1 Bolstad Espen 94 Voss motorsportklubb 0 0 0   0 0 01:50
3 5 Lexander Mads   Vestkant Trial 0 0 0   0 0 01:52
4 3 Asheim Haga Synne 94 Vestkant Trial 0 1 0   1 0 01:34
5 17 Græe Geir Morten Lund 96 Voss Motorsport klubb 0 1 1   2 0 02:02
6 38 Seilen Halvard 95 Osterøy motorsportklubb 1 2 0   3 0 02:07
7 28 Bolstad Fredrik 95 Osterøy motorsportklubb 7 4 0   11 0 02:16
8 16 Sunde Jeanett 94 Osterøy MC 10 7 5   22 0 01:56
9 41 Herfindal Tom-André 92 NMK Bergen 10 9 7   26 0 02:23
10 11 Sohlberg Jørgen 94 NMK Bergen 15 6 6   27 0 01:55
11 19 Brunborg Eirik 95 Voss Motorsykkelklubb 19 13 9   41 0 02:09
12 29 Herfindal Ole Håkon 95 NMK Bergen 25 11 10   46 0 02:23
13 12 Hernar Ruben V. 91 NMK Bergen 41 23 21   85 0 02:20
  31 Lillejord Karoline 94 Osterøy MC              

Trim B

Plass Startnr Navn F Klubb R1 R2 R3 R4 TPrikk X20 Tid
1 44 Nyheim Ansgar Roll 83 Bergen Trial Team 7 16 5   28 0 03:47

Rekrutt

Plass Startnr Navn F Klubb R1 R2 R3 R4 TPrikk X20 Tid
1 34 Nilsen Tomas 98 NMK Bergen 0 0 0 0 0 0 03:12
2 10 Sandvik Vetle Vikne 98   0 2 0 0 2 0 03:17
3 15 Hagesæter Tønnes 97 NMK Bergen 0 5 0 0 5 0 03:15
4 24 Djukastein Joar 97 Voss motorsportklubb 0 0 5 0 5 0 03:15
5 6 Storøy Anders   Vestkant Trial 5 0 0 1 6 0 03:15
6 4 Nilsen Marius 98 Vestkant Trial 0 1 0 5 6 0 03:29
7 26 Teigland Stig Rune 0 osterøy motorsportklubb 5 5 0 0 10 0 03:11
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/6 (0 votes cast)
Written by Arve Asheim in: Løp,Resultater |

1 kommentar

  • Hei
    Har dere noen stattistikk over vansklighets gradene på seksjonene her?

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/6 (0 votes cast)
    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

RSS feed for comments on this post.


Powered by WordPress. Theme: TheBuckmaker. PHP Resources, Nebeneinkommen