aug
22
2010

Foreløpig resultatliste NC 2010

Klasse: E

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Moi Mardon Sørlandets Trialklubb 20 20 20 60
Andersen Ib Vegard K. Eiker Trialklubb 17 17 17 51
Pedersen Håkon NMK Bergen 15 15 15 45
Fjermedal Martin Gustavsen Flosta Trialklubb – Motorsykkel 11 13 10 34
Leirvaag Kristoffer Thiis Eiker Trialklubb 10 11 11 32
Lundevold Sverre Kristiansand Trial Klubb 13 8 6 27
Wigstøl Petter Sørlandets Trialklubb 9 7 8 24
Hemmer Martin Hobøl Motorklubb 10 13 23
Tandberg Thomas Modum Trialklubb 6 9 15
Seldal Daniel Riska Motorsykkelklubb 7 5 12
Mork Lars Holland Kleive Kfum Trial 9 9
Solheim Steffen Sørlandets Trial Klubb 8 8
Sørensen Ole Kristian Flosta Trialklubb – Motorsykkel 7 7
Krog Are Wergeland Hobøl Motorklubb 6 6

Klasse: KE

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Dyrkorn Lene Hobøl Motorklubb 20 20 17 57
Henriksen Marte Hobøl Motorklubb 17 15 32
Ludvigsen Connie Vestkant Trial 20 20

Klasse: A

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Karlsen Martin K. Osloungdommens Motorsenter Trialklubb 20 20 20 60
Knudsen Tor Bjørnar Riska MSK 13 17 17 47
Norum Ivar Hobøl Motorklubb 17 15 15 47
Meling Sander Riska Motorsykkelklubb 5 11 13 29
Øvergaard Andreas Hobøl Motorklubb 11 13 24
Trosnavåg Martin Bokn IL Pluggen Motorkl. 4 9 10 23
Larsen Marius Kristiansand Trial Klubb 6 8 9 23
Madsen Ole Bård Riska Motorsykkelklubb 10 11 21
Rønningen Jonas Gjerstad Trial-klubb 7 7 7 21
Andersen Simen Sollie Nesodden Trial Klubb 15 15
Ørka Jo-Inge Trøgstad KFUK/KFUM Trial 3 5 5 13
Dammyr Marius Nesodden Trial Klubb 10 10
Røssnes Thomas Vestkant Trial 1 8 9
Sørensen Ole Kristian Flosta Trialklubb – Motorsykkel 9 9
Lilleby Håkon Kråkerøy Trial-Club 8 8
Ottestad Kristian Asker Trial Klubb 1 6 7
Sommerseth Per Inge Riska Motorsykkelklubb 6 6
Madsen Håkon Bergen Trial Team 2 3 5
Revheim Kjetil Osterøy IL 4 4
Haga Henrik Riska Motorsykkelklubb 4 4
Velsvik Jonas Skodje Trialklubb 3 3
Trettsveen Tøger Vestkant Trial 2 2
Sangedal Marcus Holta Randaberg Motorsykkelklubb 2 2
Christiansen Marius Moen NMK Notodden 1 1

Klasse: B

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Saltvedt Kenneth Karmøy Trial Klubb 9 13 20 42
Berntsen Julian OMS Trialklubb 7 17 17 41
Bakken Christian Sørlandets Trialklubb 20 9 10 39
Hallingstad Øyvind Karmøy Trial Klubb 17 10 4 31
Madsen Sindre Riska Motorsykkelklubb 11 15 26
Barkved Ole Vaulali Trial Klubb 13 1 11 25
Aurebekk Alexander Kristiansand Trial Klubb 8 15 23
Koveland Tor Henrik Rike Sørlandets Trialklubb 10 3 9 22
Larsen Ola Bræck Trøgstad KFUK/KFUM Trial 1 20 21
Trettsveen Tøger Vestkant Trial 15 6 21
Trosnavåg Harald Bokn IL Pluggen Motorkl. 5 4 8 17
Dybedahl Kristian Andrè Trøgstad KFUK/KFUM Trial 2 13 15
Lexander Mads Vestkant Trial 7 7 14
Fossbakken Aleksander Randaberg Motorsykkelklubb 11 11
Frigstad Truls Lista Trialklubb 8 8
Græe Geir Morten Voss Motorsport Klubb 6 6
Håkonsen Petter Skretteberg Modum Trialklubb 6 6
Solberg Martin Roll Bergen Trial Team 5 5
Hystad Nicklas Lista Trialklubb 5 5
Fredriksen Tomas Hobøl Motorklubb 4 4
Håkonsen Håkon Skiptvet motoraktivitetsklubb 3 3
Haugland Kristian Vestkant Trial 2 1 3
Fredriksen Daniel Hobøl Motorklubb 3 3
Skogland Odd Magne Karmøy Trial Klubb 2 2

Klasse: KB

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Nylund Inger-Emma Osloungdommens Motorsenter Trialklubb 20 20 20 60
Duserud Ragnhild Trøgstad KFUK/KFUM Trial 17 17 10 44
Dybedahl Camilla H. Trøgstad KFUK/KFUM Trial 15 15 13 43
Sørlie Helene Skiptvet Motoraktivitetsklubb 10 13 17 40
Hurwitz Mørk Susann Osloungdommens Motorsenter Trialklubb 13 7 15 35
Repstad Liv Ingfrid Søgne Trialklubb – MA 9 11 9 29
Melchior Erika Valldal Trialklubb 8 9 11 28
Jensen Ine Susanne Randaberg Motorsykkelklubb 11 10 7 28
Hatletveit Marte Emilie Osterøy Motorsportklubb 7 6 8 21
Nilssen Siv Tove Vassdal Kleive Kfum Trial 8 6 14

Klasse: C

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Gunvaldsen Jacob-Olaus Grimstad Trial klubb – Motorsport 17 20 17 54
Sørensen Thomas Selde Flosta Trialklubb – Motorsykkel 20 13 20 53
Græe Geir Morten Voss Motorsport Klubb 15 15 30
Gaup Jan Henrik F. Randaberg Motorsykkelklubb 13 7 9 29
Egeland Sondre Riska MSK 10 11 21
Schult Oskar P. Hobøl MK 11 10 21
Martinsen Martin B Lista Trialklubb 17 17
Seilen Halvard Osterøy IL 15 15
Melberg Kenneth Vaulali Trial Klubb 6 8 14
Jaksa Bernt Erik Kristiansand Trial Klubb 13 13
Solgård Sondre Riska MSK 4 7 11
Bakke Mathias Søgne Trial Klubb 11 11
Vereide Even Trøgstad KFUK/KFUM Trial 10 10
Olsen Yngve Lista Trialklubb 9 9
Bryn Andreas Hobøl Motorklubb 9 9
Tuft Ole NMK Bergen 8 8
Paulsen Anders Riska MSK 2 6 8
Bakurowitz Rikard Trøgstad KFUK/KFUM Trial 8 8
Askheim Marius Modum Trialklubb 7 7
Tronstad Andre Kristiansand Trial Klubb 6 6
Norum Henning Hobøl MK 5 5
Grødem Magnus Vaulali Trial Klubb 5 5
Skandsen Andrè Trøgstad KFUK/KFUM Trial 5 5
Olaissen Morten Bergen Trial Team 4 4
Jørundland Ruben Kråkerøy Trial-Club 4 4
Olsen Martin Bergen Trial Team 3 3
Hammervoll Ole Kristian Kleive Kfum Trial 3 3
Ingum Jan-Erik L. Hobøl Motorklubb 3 3
Vaktskjold Villem E. NMK Bergen 2 2
Tangvall Daniel Vieland Søgne Trial Klubb 1 1

Klasse: KC

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Østlie Silje Horten Trial Klubb 20 17 20 57
Asheim Haga Synne Vestkant Trial 15 15 13 43
Øvrevoll Birgitte Valldal Trialklubb 20 17 37
Andersen Henriette Trøgstad KFUK/KFUM Trial 11 13 24
Sørlie Karoline Horten Trial Klubb 17 17
Alnes Monica Skodje Trialklubb 15 15
Larsen Anja Trøgstad KFUM 13 13
Sandanger Julie Vestkant Trial 11 11
Hammerø Andrea Hobøl Motorklubb 10 10

Klasse: D

Navn Klubb
Solland Sondre Riska MSK 17 17 20 54
Sommerland Valentinas Kristiansand Trial Klubb 13 20 17 50
Finnes Vegard Trøgstad KFUK/KFUM Trial 20 20
Gaupås Glenn-Ivar Osterøy Motorsportklubb 15 15
Norum Henning Hobøl MK 15 15
Skandsen Joacim Trøgstad KFUK/KFUM Trial 11 11
Paulsen Anders Riska MSK 10 10
Gjeldsnes Christoffer OMS Trialklubb 9 9

Klasse: KD

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Christensen Maritha Gjerstad Trialklubb 15 17 20 52
Sangedal Thea Holta Randaberg Motorsykkelklubb 20 20 40
Melchior Evelina Valldal Trialklubb 15 17 32
Hammerø Andrea Hobøl Motorklubb 17 17
Hæggernes Christian Bergen Trial Team 15 15
Gilje Haga Hanne Riska MSK 13 13
Melchior Evelina Valldal Trial 13 13

Klasse: Trim

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Ruden Helge Hobøl Motorklubb 20 20 40
Dybedahl Roy Olav Trøgstad KFUK/KFUM Trial 11 15 26
Flaget Henning Eiker Trialklubb 9 11 20
Dybedahl Jan Kristian Trøgstad KFUK/KFUM Trial 10 10 20
Norum Arild Hobøl Motorklubb 17 17
Wergeland Henrik Nicolay Asker Trial Klubb 17 17
Linnerud Anders Vandevjen Asker Trial Klubb 15 15
Håkonsen Bent Runar Skiptvet Motoraktivitetsklubb 13 13
Ottestad Ivar-Ståle Asker Trial Klubb 13 13
Hæggernes Christian Bergen Trial Team 9 9
Linnerud Tor Magne Asker Trial Klubb 8 8
Sommerland Jon Bernhard Kristiansand Trial Klubb 7 7
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/6 (1 vote cast)
Foreløpig resultatliste NC 2010, 1.0 out of 6 based on 1 rating
Written by Arve Asheim in: Klubben,Løp,Resultater |

Ingen kommentarer

Comments are closed.

RSS feed for comments on this post.


Powered by WordPress. Theme: TheBuckmaker. PHP Resources, Nebeneinkommen