aug
19
2006
--

Kopi av resultatene

Send en epost til meg og jeg sender hele regnearket.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/6 (0 votes cast)
Written by Arve Asheim in: Løp |
aug
19
2006
--

Håkon og Fredrik

Håkon
Fredrik Posted by Picasa

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/6 (0 votes cast)
Written by Arve Asheim in: Løp |
aug
19
2006
--

Sammenlagtvinnerne Hordalandscup 2006

D-klassen
C-Klassen
B-Klassen
A-Klassen Posted by Picasa

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/6 (0 votes cast)
Written by Arve Asheim in: Løp |
aug
19
2006
--

Resultatliste sammenlagt Hordalandscup 2006

Plass A Etternavn Klubb HC1 HC2 HC3 HC4 Tils
1 Fredrik Strand Larsen Vestkanttrial 17 20 20 20 77
2 Håkon Pdersen NMK Bergen 20 17 17 17 71
3 Connie Ludvigsen Vestkanttrial 15 12 15 15 57
4 Mads Mathisen Vestkanttrial 13 13 13 39
5 Stian Ludvigsen Vestkanttrial 11 12 12 35
6 Simon Vaag Stangnes Bergen Trial Team 15 15
7 Jan Fredrik Bjordal Vestkanttrial 13 13
Plass B Etternavn Klubb HC1 HC2 HC3 HC4 Tils
1 Carl Fredrik Dahle Vestkanttrial 17 20 20 20 77
2 Andreas Lilletvedt Bergen Trial Team 13 15 17 17 62
3 Øyvind Tønjum Osterøy IL, Trial 12 13 15 15 55
4 Marius Hals Askeland NMK Bergen 11 12 12 35
5 Alexander Wold NMK Bergen 15 17 32
6 Alex Skulstad NMK Bergen 11 13 24
7 Stian Ludvigsen Vestkanttrial 20 20
Plass C Etternavn Klubb HC1 HC2 HC3 HC4 Tils
1 Kjetil Revheim Osterøy IL, Trial 17 20 20 17 74
2 Ørjan Rivenes Johnsen Osterøy IL, Trial 15 13 13 9 50
3 Daniel Tohøy Olsen Bergen Trial Team 13 12 12 13 50
4 Arne Ingolf Reigstad Vestkanttrial 11 11 15 10 47
5 Stian Mjøs Osterøy IL, Trial 17 10 12 39
6 Fredrik Børtveit Osterøy IL, Trial 15 9 11 35
7 Steffen Vedå NMK Bergen 10 11 21
8 Endre Emil Jensen Vestkanttrial 12 9 21
9 Andre Johnsen Osterøy IL, Trial 7 7 6 20
10 Alex Skulstad NMK Bergen 20 20
11 Stian Storli Arnetvedt NMK Bergen 20 20
12 Tor Håkon Aspevik Osterøy IL, Trial 17 17
13 Adrian Eikevik Vestkanttrial 8 8 16
14 Jørgen Fossdal Osterøy IL, Trial 8 7 15
15 Thomas Røssnes Vestkanttrial 15 15
16 Idar Asheim Aga Vestkanttrial 10 10
Plass D Etternavn Klubb HC1 HC2 HC3 HC4 Tils
1 Kasper Lorentzen NMK Bergen 10 8 20 15 53
2 Espen Arnetvedt NMK Bergen 8 13 17 13 51
3 Marte Emilie Hatletveit Osterøy IL, Trial 11 10 15 12 48
4 Håkon Asheim NMK Bergen 12 17 12 41
5 Marius Andersen NMK Bergen 7 9 13 11 40
6 Espen Eriksen NMK Bergen 9 12 17 38
7 Thomas Røssnes Vestkanttrial 17 20 37
8 Jon Tøn Voss 11 10 21
9 Fredrik Børtveit Osterøy IL, Trial 20 20
10 Stian Solholm Bergen Trial Team 20 20
11 Martin Aag Sjursen NMK Bergen 15 15
12 Steffen Vedå NMK Bergen 15 15
13 Andre Johnsen Osterøy IL, Trial 13 13
14 Håkon Madsen Bergen Trial Team 11 11
15 Sivert Veland Olsvik Vestkanttrial 10 10
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/6 (0 votes cast)
Written by Arve Asheim in: Løp |
aug
19
2006
--

C, Trim, B og A-klassen, premieutdeling

C-klassen
Trim-klassen
B-klassen
A-klassen Posted by Picasa

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/6 (0 votes cast)
Written by Arve Asheim in: Løp |
aug
19
2006
--

D-klassen og rekruttene, premieutdeling

Rekruttene
Rekruttene som kjørte D-spor
D-Klassen Posted by Picasa

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/6 (0 votes cast)
Written by Arve Asheim in: Løp |
aug
19
2006
--

Resultater HC4

KLASSE A

Fornavn Etternavn Klubb S1 S2 S3 Tot Plass
Fredrik Strand Larsen Vestkant Trial 3 0 5 8 1
Håkon Pedersen NMK Bergen 16 11 12 39 2
Connie Ludvigsen Vestkant Trial 35 30 39 104 3
Mads Mathisen Vestkant Trial 46 44 42 132 4
Stian Ludvigsen Vestkant Trial 48 48 46 142 5
               
               

KLASSE B

Fornavn Etternavn Klubb S1 S2 S3 Tot Plass
Carl-Fredrik Dale Vestkant Trial 20 15 23 58 1
Andreas Lilletvedt B.T.T 35 15 16 66 2
Øyvind Tønjum Osterøy IL, Trial 41 38 39 127 3
               
               

KLASSE C

Fornavn Etternavn Klubb S1 S2 S3 Tot Plass
Stian Storli Arnetvedt NMK Bergen 12 6 9 27 1
Kjetil Revheim Osterøy IL, Trial 10 10 9 29 2
Thomas Røssnes Vestkant Trial 14 12 16 42 3
Daniel Takøy Olsen B.T.T 12 20 13 45 4
Stian Mjøs Osterøy IL, Trial 18 19 14 51 5
Fredrik Børtveit Osterøy IL, Trial 21 20 12 53 6
Arne Ingolf Reigstad Vestkant Trial 21 16 20 57 7
Ørjan R. Johnsen Osterøy IL, Trial 25 19 24 68 8
Adrian Eikevik Vestkant Trial 27 20 23 70 9
Jørgen Nielsen Fossdal Osterøy IL, Trial 28 21 23 72 10
Andre Rivenes Johnsen Osterøy IL, Trial 32 31 32 95 11
               
               

KLASSE D

Fornavn Etternavn Klubb S1 S2 S3 Tot Plass
Stian Solholm Bergen Trial Team 7 0 0 7 1
Espen Eriksen NMK Bergen 4 7 0 11 2
Kasper Lorentzen NMK Bergen 9 4 8 21 3
Espen Arnetvedt NMK Bergen 7 4 11 22 4
Marte Emilie Hatletveit Osterøy IL, Trial 18 11 12 41 5
Marius Andersen NMK Bergen 27 18 19 64 6
Jon H. Tøn Voss motorsportsklubb 28 23 44 95 7
               
               

KLASSE RD

Fornavn Etternavn Klubb S1 S2 S3 Tot Plass
Kristian Haugland Vestkant Trial 40 45 50 135 8
Martin Solberg B.T.T 1 1 0 2  
Michael Skavhelle Vestkant Trial 40 41 50 131  
Geir Morten Lund Græe Voss Motorsportklubb 22 21 17 60  
Håkon Madsen B.T.T 4 2 4 10 4
Espen Bolstad Voss 24 11 15 50 5
               
               
KLASSE RD            
               
Fornavn Etternavn Klubb S1 S2 S3 Tot Plass
Stig Rune Teigland Osterøy IL, Trial 25 5 0 30  
Jørgen Takøy Olsen B.T.T 26 22 0 48  
Joachim Hauge Osterøy IL, Trial 16 11 0 27  
Saskia Berle-Østraat Vestkant Trial 0 0 0 0  
               
               

KLASSE Trim

Fornavn Etternavn Klubb S1 S2 S3 Tot Plass
Ansgar Nyheim B.T.T 24 14 16 54 1
               
               
 
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/6 (0 votes cast)
Written by Arve Asheim in: Løp |

Powered by WordPress. Theme: TheBuckmaker. PHP Resources, Nebeneinkommen