apr
21
2013
--

HC 1, 2013 på Eikås

HC 1 ble kjørt på Eikås 20/4 i flott vår vær, se bilder og resultater:

Resultat side 1

Resultat side 2

Plassen

Flere bilder her.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/6 (6 votes cast)
Written by Arve Asheim in: Løp,Resultater |
mai
14
2012
--

Første Norges cup runder

I helgen ble de 2 første rundene i NC kjørt på Riska i Rogaland og 3 kjørere fra NMK Bergen hadde tatt turen nedover. Det var Ole Tuft, Tomas Nilsen og Håkon Pedersen som var på plass.

Det ble en flott helg for guttene, Tomas kjørte lørdag inn til en kjempefin 3 plass i B klassen på lørdag, mens Håkon var 2 prikker fra førsteplassen i Elite klassen. Ole hadde også mye god kjøring og men nådde ikke helt opp.

Søndag kjørte guttene enda bedre og Tomas og en annen kjører var helt like når de kom i mål, det var den som hadde kjørt flest feilfri seksjoner som vant og dermed ble Tomas nr 2.
Det er det vi kaller hårfint. Ole kjørte også bedre en dagen før og spesielt på slutten gikk det veldig bra.

I Elite klassen ble det seier til Håkon!

Resultater

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/6 (1 vote cast)
Written by Arve Asheim in: Løp,Resultater |
apr
30
2011
--

Resultater HC 1, Eikås 30. april 2011

Elite
Plass Navn Klubb 1 2 3 4 TPrikk Tid Resp
1 Pedersen Håkon NMK Bergen 2 17 3 22 03:47 0
2 Røssnes Thomas Vestkant Trial 34 34 32 100 04:01 1
3 Trettsveen Tøger Vestkant Trial 36 38 36 110 03:56 0
A
Plass Navn Klubb 1 2 3 4 TPrikk Tid Resp
1 Revheim Kjetil Osterøy IL 18 16 19 53 03:46 0
2 Haugland Kristian Vestkant Trial 18 17 20 55 03:43 0
3 Lexander Mads Vestkant Trial 19 26 19 64 04:03 3
4 Solberg Martin Roll Bergen Trial Team 21 26 30 77 03:53 0
B
Plass Navn Klubb 1 2 3 4 TPrikk Tid Resp
1 Græe Geir Morten Voss Motorsport Klubb 20 14 11 45 03:58 0
2 Seilen Halvard Osterøy Motorsportklubb 13 23 12 48 03:49 0
3 Raanås Daniel Vestkant Trial 16 16 20 52 03:48 0
4 Bolstad Espen Voss Motorsport Klubb 17 15 21 53 04:04 4
5 Nilsen Tomas NMK Bergen 20 23 27 70 03:59 0
6 Tuft Ole NMK Bergen 25 25 28 78 03:58 0
7 Norheim Sebastian NMK Bergen 26 24 31 81 03:59 0
8 Hatletveit Marte Emilie Osterøy IL 28 21 37 86 04:03 3
9 Vaktskjold Villem Eidsheim NMK Bergen 26 27 34 87 03:58 0
Jensen Sindre Vestkant Trial 20 21 41 0
Larsen Kristoffer Bergen Trial Team 26 26 0
C
Plass Navn Klubb 1 2 3 4 TPrikk Tid Resp
1 Olsen Martin Bergen Trial Team 7 9 7 23 03:37 0
2 Brunborg Eirik Voss Motorsport Klubb 19 13 9 41 03:07 0
3 Sandanger Julie Vestkant Trial 21 11 14 46 03:37 0
4 Olaissen Morten Bergen Trial Team 22 15 18 55 03:38 0
5 Ytreland Andreas NMK Bergen 26 21 25 72 03:37 0
Sandvik Vetle Vikne Vestkant Trial 21 21 0
D
Plass Navn Klubb 1 2 3 4 TPrikk Tid Resp
1 Brunborg Lars Voss Motorsport Klubb 0 0 1 1 02:22 0
2 Gaupås Glenn-Ivar Osterøy Motorsportklubb 2 1 0 3 01:34 0
3 Honve John Olav Voss Motorsport Klubb 3 1 1 5 02:24 0
4 Hæggernæs Cecilie Bergesen Bergen Trial Team 4 2 1 7 02:45 0
5 Olsen Henrik Bergen Trial Team 2 3 5 10 03:36 0
6 Brundtland Christian Bergen Trial Team 4 5 5 14 03:36 0
7 Hæggernæs Christian Bergesen 5 14 5 24 02:25 0
8 Norman Aleksander Vestkant Trial 23 14 7 44 02:54 0
9 Bjordal Andreas Vestkant Trial 18 14 26 58 03:04 0
RD
Plass Navn Klubb 1 2 3 4 TPrikk Tid Resp
Andersen Morten NMK Bergen 6 0 0 6 02:54 0
Herøy Mats Ravn NMK Bergen 3 2 15 20 02:50 0
Fardal Even Espevoll Osterøy Motorsport Klubb 10 11 11 32 02:46 0
Karlsen Erik Vestkant Trial 10 11 12 33 03:03 0
Brunborg Olav Voss motorsport klubb 28 22 22 72 03:42 0
Olaissen Eivind Bergen Trial Team 25 40 20 85 03:40 0
Haugland Dennis Bergen Trial Team 25 40 27 92 03:25 0
R
Plass Navn Klubb 1 2 3 4 TPrikk Tid Resp
Christiansen Anette Løvik Vestkant Trial 0 2 0 1 3 03:41 0
Gravdal Martin NMK Bergen 0 1 1 2 4 03:36 0
Follesøy Olav Vestkant Trial 2 2 0 0 4 03:38 0
Bondehagen Daniel Vestkant Trial 2 2 1 1 6 03:37 0
Furu Simon André Vaulali Trial Klubb 0 2 0 5 7 03:42 0
Johnsen Ivar Rivenes Osterøy IL 0 10 3 2 15 03:39 0
Bjordal Sander Vestkant Trial 4 8 3 0 15 03:41 0
Haugland Kassandra Vestkant Trial 10 3 1 5 19 03:40 0
Larsen Casper Vestkant Trial 3 8 5 5 21 03:45 0
Sørheim Erik Vestkant Trial 10 17 5 0 32 03:42 0
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/6 (0 votes cast)
Written by Arve Asheim in: Løp,Resultater |
nov
01
2010
--

Resultater og bilder fra Stadiontrial

Her.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/6 (1 vote cast)
Written by Arve Asheim in: Løp,Resultater |
okt
09
2010
--

Resultat Hordalandscup 2010

Navn Klubb Plass 1 Runde 2 Runde 3 Runde 4 Runde Tot
Klasse: E 22.5. 5.6. 22.8. 9.10.
Pedersen Håkon NMK Bergen 1 20 20 20 20 80
Madsen Håkon Bergen Trial Team 2 17 17
Klasse: A
Røssnes Thomas Vestkant Trial 1 20 17 17 20 74
Revheim Kjetil Osterøy motorsport klubb 2 13 20 13 15 61
Trettsveen Tøger Vestkant Trial 3 10 15 20 13 58
Lexander Mads Vestkant Trial 4 11 13 11 11 46
Solberg Martin R Bergen Trial Team 5 9 11 10 10 40
Madsen Håkon Bergen Trial Team 6 15 17 32
Ludvigsen Connie Vestkant Trial 7 17 15 32
Klasse: B
Haugland Kristian Vestkant Trial 1 20 20 20 20 80
Græe Geir Morten Lund Voss Motorsport Klubb 2 17 15 17 17 66
Seilen Halvard Osterøy motorsportklubb 3 15 17 15 15 62
Jensen Sindre Vestkant Trial 4 13 13 26
Hatletveit Marte Emilie Osterøy IL 5 13 11 24
Asheim Haga Synne Vestkant Trial 6 11 11 22
Raanås Daniel Vestkant Trial 7 13 13
Klasse: C
Tuft Ole NMK Bergen 1 20 15 17 15 67
Nilsen Tomas NMK Bergen 2 15 17 15 13 60
Vaktskjold Villem Eidsheim NMK Bergen 3 17 11 13 9 50
Bolstad Espen Voss Motorsport Klubb 4 20 20 40
Larsen Kristoffer Bergen Trial Team 5 20 11 31
Olsen Martin Bergen Trial Team 6 13 8 10 31
Brunborg Eirik Voss Mototsport Klubb 7 11 7 7 6 31
Vassenden Lars-Idar Vestkant Trial 8 13 9 6 28
Olaissen Morten Bergen Trial Team 9 10 10 8 28
Hernar Ruben Vatle NMK Bergen 10 10 8 7 25
Sandanger Julie Vestkant Trial 11 9 6 5 20
Norheim Sebastian NMK Bergen 12 17 17
Norman Aleksander Vestkant Trial 13 11 11
Asheim Haga Synne Vestkant Trial 14 9 9
Sunde Jeanett Osterøy IL 15 5 5
Klasse: D
Gaupås Glenn-Ivar Osterøy Motorsportklubb 1 20 17 17 54
Ytreland Andreas NMK Bergen 2 20 20 40
Norman Aleksander Vestkant Trial 3 15 15 30
Igland Max Vestkant Trial 4 20 20
Hæggernes Cecilie Bergen Trial Team 5 17 17
Karlsen Erik Vestkant Trial 6 17 17
Kvam Victor Granvin Trial Klubb 7 15 15
Jørdre Arvid Granvin Trial Klubb 8 13 13
Bjordal Andreas Vestkant Trial 9 11 11
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/6 (1 vote cast)
Written by Arve Asheim in: Løp,Resultater |
okt
09
2010
--

Resultater HC 4, Eikås

E
Plass Navn Klubb 1 2 3 4 TPrikk Tid
1 Pedersen Håkon NMK Bergen 17 4 0 21 04:00
A
1 Røssnes Thomas Vestkant Trial 23 23 22 68 03:28
2 Madsen Håkon Bergen Trial Team 31 21 19 71 03:54
3 Revheim Kjetil Osterøy IL 27 21 26 74 03:57
4 Trosnavåg Martin Bokn IL Pluggen Motorkl. 29 25 28 82 03:36
5 Trettsveen Tøger Vestkant Trial 32 25 30 87 03:51
6 Lexander Mads Vestkant Trial 35 32 30 97 03:46
7 Solberg Martin Roll Bergen Trial Team 32 36 40 108 03:41
B
1 Haugland Kristian Vestkant Trial 18 18 13 49 03:22
2 Græe Geir Morten Voss Motorsport Klubb 22 20 22 64 03:29
3 Seilen Halvard Osterøy Motorsportklubb 34 17 23 74 03:48
4 Jensen Sindre Vestkant Trial 31 28 32 91 03:38
C
1 Bolstad Espen Voss Motorsport Klubb 7 6 7 20 03:40
2 Norheim Sebastian NMK Bergen 12 7 5 24 03:11
3 Tuft Ole NMK Bergen 13 12 11 36 03:12
4 Nilsen Tomas NMK Bergen 16 11 16 43 03:16
5 Larsen Kristoffer Bergen Trial Team 14 16 15 45 03:47
6 Olsen Martin Bergen Trial Team 16 15 16 47 03:43
7 Vaktskjold Villem E NMK Bergen 21 16 11 48 03:09
8 Vassenden Lars-Idar Vestkant Trial 18 18 14 50 03:49
9 Olaissen Morten Bergen Trial Team 15 22 17 54 03:43
10 Vatle Ruben NMK Bergen 18 18 20 56 03:00
11 Brunborg Eirik Voss Motorsport Klubb 22 19 17 58 03:39
12 Sandanger Julie Vestkant Trial 21 24 17 62 03:52
D
1 Ytreland Andreas NMK Bergen 6 2 5 13 01:33
2 Gaupås Glenn-Ivar Osterøy Motorsportklubb 3 1 11 15 01:59
3 Kvam Victor Granvin Trial Klubb 14 8 12 34 02:34
4 Jørdre Arvid Granvin Trial Klubb 11 13 11 35 02:34
5 Bjordal Andreas Vestkant Trial 24 28 26 78 02:01
RD
Honve John Olav S Voss Motorsportklubb 3 3 0 6 02:25
Brunborg Lars Voss Motorsport Klubb 6 1 1 8 03:39
Steinsland Even Voss Motorsportklubb 9 9 8 26 02:29
Lunde Magnus Bergen Trial Team 15 7 5 27 02:22
Andersen Morten Ramsli NMK Bergen 18 9 9 36 01:54
Hæggernes Christian B. Bergen Trial Team 14 13 15 42 02:06
Olsen Henrik Bergen Trial Team 16 12 15 43 03:42
Herøy Mats Ravn NMK Bergen 7 22 16 45 01:41
Hilt Fredrik Solem Bergen Trial Team 14 19 15 48 02:47
R
Gunnlaugsson Magnus GrANVIN Trial klubb 0 0 0 0 0 03:39
Brunborg Olav 0 5 3 0 8 03:34
Haugland Dennis Bergen Trial Team 6 1 1 0 8 03:34
Johnsen Ivar Rivenes Osterøy IL 6 1 2 0 9 03:36
Olaissen Eivind 5 2 1 3 11 03:40
Haugland Kassandra Vestkant Trial 10 9 8 6 33 03:40
Eliassen Andreas B Vestkant Trial 11 11 9 8 39 03:38
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/6 (0 votes cast)
Written by Arve Asheim in: Løp,Resultater |
sep
27
2010
--

Håkon nr 2 i NM

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/6 (1 vote cast)
Written by Arve Asheim in: Løp,Resultater |
aug
22
2010
--

Resultater HC3 2010, Kokstad

Plass Navn Klubb 1 2 3 4 5 6 TPrikk Tid

Klasse E

1 Pedersen Håkon NMK Bergen 0 4 8 12 03:43

Klasse A

Plass Navn Klubb 1 2 3 4 5 6 TPrikk Tid
1 Trettsveen Tøger Vestkant Trial 15 16 9 40 02:48
2 Røssnes Thomas Vestkant Trial 13 12 18 43 03:08
3 Ludvigsen Connie Vestkant Trial 14 17 13 44 03:16
4 Revheim Kjetil Osterøy IL 21 18 22 61 03:43
5 Lexander Mads Vestkant Trial 15 23 26 64 03:10
6 Solberg Martin Roll Bergen Trial Team 24 22 19 65 03:43

Klasse B

Plass Navn Klubb 1 2 3 4 5 6 TPrikk Tid
1 Saltvedt Kenneth Karmøy Trial Klubb 0 3 3 6
2 Barkved Ole Vaulali Trial Klubb 1 5 4 10 02:16
3 Hallingstad Øyvind Karmøy Motocrossklubb 8 1 5 14 02:10
4 Haugland Kristian Vestkant Trial 6 9 4 19 03:09
5 Græe Geir Morten Voss Motorsport Klubb 8 8 11 27 03:20
6 Seilen Halvard Osterøy IL 13 10 12 35 03:23
7 Skogland Odd Magne Karmøy Trial Klubb 16 15 12 43 02:27
8 Flaget Trym Ulrichsen Eiker Trialklubb 18 19 15 52 03:07
9 Jensen Sindre Vestkant Trial 17 20 15 52 03:41
10 Hatletveit Marte Emilie Osterøy Motorsportklubb 20 21 21 62 03:51

Klasse C

Plass Navn Klubb 1 2 3 4 5 6 TPrikk Tid
1 Egeland Sondre Riska MSK 0 2 1 3 02:11
2 Bolstad Espen Voss Motorsport Klubb 2 1 4 7 03:22
3 Solgård Sondre Riska MSK 4 3 1 8 01:50
4 Paulsen Anders Riska MSK 6 3 1 10 02:06
5 Tuft Ole NMK Bergen 1 4 8 13 02:47
6 Østlie Silje horten trialklubb 6 3 4 13 03:31
7 Nilsen Tomas NMK Bergen 9 4 1 14 02:49
8 Vaktskjold Villem E. NMK Bergen 6 5 10 21 02:36
9 Norheim Sebastian NMK Bergen 7 1 18 26 02:38
10 Olaissen Morten Bergen Trial Team 9 11 8 28 03:38
11 Asheim Haga Synne Vestkant Trial 10 13 8 31 03:47
12 Olsen Martin Bergen Trial Team 12 11 10 33 03:45
13 Brunborg Eirik voss motorsport 11 11 14 36 03:05
14 Vassenden Lars-Idar Vestkant Trial 17 10 10 37 03:41
15 Hernar Ruben NMK Bergen 17 8 14 39 02:41

Klasse D

Plass Navn Klubb 1 2 3 4 5 6 TPrikk Tid
1 Dalen Henning NMK Gol 2 2 0 4 01:27
2 Ytreland Andreas NMK Bergen 14 7 13 34 03:04
3 Gaupås Glenn-Ivar Osterøy Motorsportklubb 15 11 18 44 02:43
4 Hæggernes Cecilie Bergen Trial Team 16 10 19 45 02:55
Brundtland Christian Bergen Trial Team 20 24 44

Klasse TB

Plass Navn Klubb 1 2 3 4 5 6 TPrikk Tid
1 Flaget Henning Eiker Trialklubb 12 21 14 47 03:08

Klasse RC

Plass Navn Klubb 1 2 3 4 5 6 TPrikk Tid
1 Skjørestad Mikkelsen Kjartan Riska Motorsykkelklubb 1 0 1 2 02:40
2 Gilje Haga Sondre Riska Motorsykkelklubb 6 1 5 12 02:05

Klasse RD

Plass Navn Klubb 1 2 3 4 5 6 TPrikk Tid
1 Lunde Magnus Bergen Trial Team 9 2 4 15 02:45
2 Brunborg Lars Voss Motorsport Klubb 13 9 10 32 03:13
3 Olsen Henrik Bergen Trial Team 13 19 19 51 03:45
4 Gundersen Ole Markus Osterøy Motorsportklubb 18 24 16 58 03:31
5 Karlsen Erik Vestkant Trial 26 24 17 67 03:43
6 Heroy Mats Ravn NMK Bergen 30 32 18 80 03:17
Hæggernes Christian Bergen Trial Team

Klasse R

Plass Navn Klubb 1 2 3 4 5 6 TPrikk Tid
1 Olaissen Eivind Bergen Trial Team 7 5 5 9 6 8 40 03:36
2 Haugland Kassandra Vestkant Trial 5 5 11 15 18 7 61 03:39
3 Johnsen Ivar Rivenes Osterøy IL 7 9 12 14 25 25 92 03:38
Mikkelsen Magnus Riska MSK 2 10 1 1 14
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/6 (1 vote cast)
Written by Arve Asheim in: Klubben,Løp,Resultater |
aug
22
2010
--

Foreløpig resultatliste NC 2010

Klasse: E

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Moi Mardon Sørlandets Trialklubb 20 20 20 60
Andersen Ib Vegard K. Eiker Trialklubb 17 17 17 51
Pedersen Håkon NMK Bergen 15 15 15 45
Fjermedal Martin Gustavsen Flosta Trialklubb – Motorsykkel 11 13 10 34
Leirvaag Kristoffer Thiis Eiker Trialklubb 10 11 11 32
Lundevold Sverre Kristiansand Trial Klubb 13 8 6 27
Wigstøl Petter Sørlandets Trialklubb 9 7 8 24
Hemmer Martin Hobøl Motorklubb 10 13 23
Tandberg Thomas Modum Trialklubb 6 9 15
Seldal Daniel Riska Motorsykkelklubb 7 5 12
Mork Lars Holland Kleive Kfum Trial 9 9
Solheim Steffen Sørlandets Trial Klubb 8 8
Sørensen Ole Kristian Flosta Trialklubb – Motorsykkel 7 7
Krog Are Wergeland Hobøl Motorklubb 6 6

Klasse: KE

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Dyrkorn Lene Hobøl Motorklubb 20 20 17 57
Henriksen Marte Hobøl Motorklubb 17 15 32
Ludvigsen Connie Vestkant Trial 20 20

Klasse: A

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Karlsen Martin K. Osloungdommens Motorsenter Trialklubb 20 20 20 60
Knudsen Tor Bjørnar Riska MSK 13 17 17 47
Norum Ivar Hobøl Motorklubb 17 15 15 47
Meling Sander Riska Motorsykkelklubb 5 11 13 29
Øvergaard Andreas Hobøl Motorklubb 11 13 24
Trosnavåg Martin Bokn IL Pluggen Motorkl. 4 9 10 23
Larsen Marius Kristiansand Trial Klubb 6 8 9 23
Madsen Ole Bård Riska Motorsykkelklubb 10 11 21
Rønningen Jonas Gjerstad Trial-klubb 7 7 7 21
Andersen Simen Sollie Nesodden Trial Klubb 15 15
Ørka Jo-Inge Trøgstad KFUK/KFUM Trial 3 5 5 13
Dammyr Marius Nesodden Trial Klubb 10 10
Røssnes Thomas Vestkant Trial 1 8 9
Sørensen Ole Kristian Flosta Trialklubb – Motorsykkel 9 9
Lilleby Håkon Kråkerøy Trial-Club 8 8
Ottestad Kristian Asker Trial Klubb 1 6 7
Sommerseth Per Inge Riska Motorsykkelklubb 6 6
Madsen Håkon Bergen Trial Team 2 3 5
Revheim Kjetil Osterøy IL 4 4
Haga Henrik Riska Motorsykkelklubb 4 4
Velsvik Jonas Skodje Trialklubb 3 3
Trettsveen Tøger Vestkant Trial 2 2
Sangedal Marcus Holta Randaberg Motorsykkelklubb 2 2
Christiansen Marius Moen NMK Notodden 1 1

Klasse: B

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Saltvedt Kenneth Karmøy Trial Klubb 9 13 20 42
Berntsen Julian OMS Trialklubb 7 17 17 41
Bakken Christian Sørlandets Trialklubb 20 9 10 39
Hallingstad Øyvind Karmøy Trial Klubb 17 10 4 31
Madsen Sindre Riska Motorsykkelklubb 11 15 26
Barkved Ole Vaulali Trial Klubb 13 1 11 25
Aurebekk Alexander Kristiansand Trial Klubb 8 15 23
Koveland Tor Henrik Rike Sørlandets Trialklubb 10 3 9 22
Larsen Ola Bræck Trøgstad KFUK/KFUM Trial 1 20 21
Trettsveen Tøger Vestkant Trial 15 6 21
Trosnavåg Harald Bokn IL Pluggen Motorkl. 5 4 8 17
Dybedahl Kristian Andrè Trøgstad KFUK/KFUM Trial 2 13 15
Lexander Mads Vestkant Trial 7 7 14
Fossbakken Aleksander Randaberg Motorsykkelklubb 11 11
Frigstad Truls Lista Trialklubb 8 8
Græe Geir Morten Voss Motorsport Klubb 6 6
Håkonsen Petter Skretteberg Modum Trialklubb 6 6
Solberg Martin Roll Bergen Trial Team 5 5
Hystad Nicklas Lista Trialklubb 5 5
Fredriksen Tomas Hobøl Motorklubb 4 4
Håkonsen Håkon Skiptvet motoraktivitetsklubb 3 3
Haugland Kristian Vestkant Trial 2 1 3
Fredriksen Daniel Hobøl Motorklubb 3 3
Skogland Odd Magne Karmøy Trial Klubb 2 2

Klasse: KB

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Nylund Inger-Emma Osloungdommens Motorsenter Trialklubb 20 20 20 60
Duserud Ragnhild Trøgstad KFUK/KFUM Trial 17 17 10 44
Dybedahl Camilla H. Trøgstad KFUK/KFUM Trial 15 15 13 43
Sørlie Helene Skiptvet Motoraktivitetsklubb 10 13 17 40
Hurwitz Mørk Susann Osloungdommens Motorsenter Trialklubb 13 7 15 35
Repstad Liv Ingfrid Søgne Trialklubb – MA 9 11 9 29
Melchior Erika Valldal Trialklubb 8 9 11 28
Jensen Ine Susanne Randaberg Motorsykkelklubb 11 10 7 28
Hatletveit Marte Emilie Osterøy Motorsportklubb 7 6 8 21
Nilssen Siv Tove Vassdal Kleive Kfum Trial 8 6 14

Klasse: C

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Gunvaldsen Jacob-Olaus Grimstad Trial klubb – Motorsport 17 20 17 54
Sørensen Thomas Selde Flosta Trialklubb – Motorsykkel 20 13 20 53
Græe Geir Morten Voss Motorsport Klubb 15 15 30
Gaup Jan Henrik F. Randaberg Motorsykkelklubb 13 7 9 29
Egeland Sondre Riska MSK 10 11 21
Schult Oskar P. Hobøl MK 11 10 21
Martinsen Martin B Lista Trialklubb 17 17
Seilen Halvard Osterøy IL 15 15
Melberg Kenneth Vaulali Trial Klubb 6 8 14
Jaksa Bernt Erik Kristiansand Trial Klubb 13 13
Solgård Sondre Riska MSK 4 7 11
Bakke Mathias Søgne Trial Klubb 11 11
Vereide Even Trøgstad KFUK/KFUM Trial 10 10
Olsen Yngve Lista Trialklubb 9 9
Bryn Andreas Hobøl Motorklubb 9 9
Tuft Ole NMK Bergen 8 8
Paulsen Anders Riska MSK 2 6 8
Bakurowitz Rikard Trøgstad KFUK/KFUM Trial 8 8
Askheim Marius Modum Trialklubb 7 7
Tronstad Andre Kristiansand Trial Klubb 6 6
Norum Henning Hobøl MK 5 5
Grødem Magnus Vaulali Trial Klubb 5 5
Skandsen Andrè Trøgstad KFUK/KFUM Trial 5 5
Olaissen Morten Bergen Trial Team 4 4
Jørundland Ruben Kråkerøy Trial-Club 4 4
Olsen Martin Bergen Trial Team 3 3
Hammervoll Ole Kristian Kleive Kfum Trial 3 3
Ingum Jan-Erik L. Hobøl Motorklubb 3 3
Vaktskjold Villem E. NMK Bergen 2 2
Tangvall Daniel Vieland Søgne Trial Klubb 1 1

Klasse: KC

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Østlie Silje Horten Trial Klubb 20 17 20 57
Asheim Haga Synne Vestkant Trial 15 15 13 43
Øvrevoll Birgitte Valldal Trialklubb 20 17 37
Andersen Henriette Trøgstad KFUK/KFUM Trial 11 13 24
Sørlie Karoline Horten Trial Klubb 17 17
Alnes Monica Skodje Trialklubb 15 15
Larsen Anja Trøgstad KFUM 13 13
Sandanger Julie Vestkant Trial 11 11
Hammerø Andrea Hobøl Motorklubb 10 10

Klasse: D

Navn Klubb
Solland Sondre Riska MSK 17 17 20 54
Sommerland Valentinas Kristiansand Trial Klubb 13 20 17 50
Finnes Vegard Trøgstad KFUK/KFUM Trial 20 20
Gaupås Glenn-Ivar Osterøy Motorsportklubb 15 15
Norum Henning Hobøl MK 15 15
Skandsen Joacim Trøgstad KFUK/KFUM Trial 11 11
Paulsen Anders Riska MSK 10 10
Gjeldsnes Christoffer OMS Trialklubb 9 9

Klasse: KD

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Christensen Maritha Gjerstad Trialklubb 15 17 20 52
Sangedal Thea Holta Randaberg Motorsykkelklubb 20 20 40
Melchior Evelina Valldal Trialklubb 15 17 32
Hammerø Andrea Hobøl Motorklubb 17 17
Hæggernes Christian Bergen Trial Team 15 15
Gilje Haga Hanne Riska MSK 13 13
Melchior Evelina Valldal Trial 13 13

Klasse: Trim

Navn Klubb 1 2 3 Tot
Ruden Helge Hobøl Motorklubb 20 20 40
Dybedahl Roy Olav Trøgstad KFUK/KFUM Trial 11 15 26
Flaget Henning Eiker Trialklubb 9 11 20
Dybedahl Jan Kristian Trøgstad KFUK/KFUM Trial 10 10 20
Norum Arild Hobøl Motorklubb 17 17
Wergeland Henrik Nicolay Asker Trial Klubb 17 17
Linnerud Anders Vandevjen Asker Trial Klubb 15 15
Håkonsen Bent Runar Skiptvet Motoraktivitetsklubb 13 13
Ottestad Ivar-Ståle Asker Trial Klubb 13 13
Hæggernes Christian Bergen Trial Team 9 9
Linnerud Tor Magne Asker Trial Klubb 8 8
Sommerland Jon Bernhard Kristiansand Trial Klubb 7 7
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/6 (1 vote cast)
Written by Arve Asheim in: Klubben,Løp,Resultater |
aug
21
2010
--

Resultater NC-3 Kokstad

E
P Navn Klubb 1 2 T A0 A1 A2 A3 A5 X5 X20 Tid
1 Moi Mardon Sørlandets Trialklubb 22 9 31 21 0 2 4 3 0 0 04:26
2 Andersen Ib Vegard K. Eiker Trialklubb 19 22 41 18 2 3 1 6 0 0 03:12
3 Pedersen Håkon NMK Bergen 33 29 62 12 4 2 3 9 0 0 03:29
4 Hemmer Martin Hobøl Motorklubb 30 33 63 10 6 1 5 8 0 0 05:29
5 Mork Lars Holland Kleive Kfum Trial 36 31 67 10 3 1 9 7 0 0 04:46
6 Leirvaag Kristoffer Thiis Eiker Trialklubb 38 32 70 12 1 2 5 10 0 0 03:42
7 Fjermedal Martin Gustavsen Flosta Trialklubb – Motorsykkel 36 43 79 6 7 1 5 11 0 0 04:31
8 Tandberg Thomas Modum Trialklubb 45 42 87 8 1 3 5 13 0 0 05:12
9 Wigstøl Petter Sørlandets Trialklubb 59 38 97 3 3 2 10 12 0 0 05:09
10 Sørensen Ole Kristian Flosta Trialklubb – Motorsykkel 61 57 118 2 0 2 8 18 0 0 04:23
Lundevold Sverre Kristiansand Trial Klubb 46 75 121 2 2 1 4 21 0 0 Brutt
KE
P Navn Klubb 1 2 T A0 A1 A2 A3 A5 X5 X20 Tid
1 Ludvigsen Connie Vestkant Trial 39 43 82 3 7 5 5 10 0 0 05:38
2 Dyrkorn Lene Hobøl Motorklubb 60 54 114 2 0 0 13 15 0 0 05:28
3 Henriksen Marte Hobøl Motorklubb 75 73 148 0 0 0 1 29 0 0 04:31
A
P Navn Klubb 1 2 T A0 A1 A2 A3 A5 X5 X20 Tid
1 Karlsen Martin K. Osloungdommens Motorsenter Trialklubb 15 18 33 15 5 4 5 1 0 0 04:03
2 Knudsen Tor Bjørnar Riska MSK 17 24 41 12 6 5 5 2 0 0 05:13
3 Norum Ivar Hobøl Motorklubb 29 17 46 13 4 1 10 2 0 0 04:53
4 Meling Sander Riska Motorsykkelklubb 38 33 71 5 5 4 11 5 0 0 05:03
5 Madsen Ole Bård Riska Motorsykkelklubb 33 44 77 5 6 2 9 8 0 0 05:19
6 Trosnavåg Martin Bokn IL Pluggen Motorkl. 38 41 79 7 4 2 7 10 0 0 04:53
7 Larsen Marius Kristiansand Trial Klubb 43 48 91 1 4 4 13 8 0 0 04:48
8 Røssnes Thomas Vestkant Trial 45 51 96 1 3 5 11 10 0 0 05:11
9 Rønningen Jonas Gjerstad Trial-klubb 51 46 97 3 4 0 11 12 0 0 04:16
10 Ottestad Kristian Asker Trial Klubb 43 57 100 2 0 6 11 11 0 0 04:33
11 Ørka Jo-Inge Trøgstad KFUK/KFUM Trial 67 40 107 4 3 3 11 9 0 1 05:05
12 Revheim Kjetil Osterøy IL 61 46 107 2 2 3 8 15 0 0 05:38
13 Velsvik Jonas Skodje Trialklubb 55 52 107 0 1 5 12 12 0 0 05:09
14 Trettsveen Tøger Vestkant Trial 49 59 108 1 1 3 12 13 0 0 05:13
15 Christiansen Marius Moen NMK Notodden 54 56 110 4 1 2 5 18 0 0 05:27
16 Haga Henrik Riska Motorsykkelklubb 57 55 112 1 1 1 13 14 0 0 05:04
17 Berntsen Daniel Osloungdommens Motorsenter Trialklubb 67 61 128 0 1 0 9 20 0 0 04:38
18 Fossbakken Aleksander Randaberg Motorsykkelklubb 61 68 129 1 2 0 4 23 0 0 03:06
19 Henriksen Truls Hobøl Motorklubb 68 75 143 0 0 1 2 27 0 0 04:48
Madsen Håkon Bergen Trial Team 28 28 5 2 2 4 2 0 0 Brutt
B
P Navn Klubb 1 2 T Ant0 A1 A2 A3 A5 X5 X20 Tid
1 Saltvedt Kenneth Karmøy Trial Klubb 6 4 10 22 6 2 0 0 0 0 03:38
2 Berntsen Julian OMS Trialklubb 8 5 13 21 6 2 1 0 0 0 04:33
3 Madsen Sindre Riska Motorsykkelklubb 12 11 23 19 4 4 2 1 0 0 03:21
4 Dybedahl Kristian Andrè Trøgstad KFUK/KFUM Trial 13 11 24 17 6 3 4 0 0 0 03:08
5 Barkved Ole Vaulali Trial Klubb 10 15 25 15 10 2 2 1 0 0 03:26
6 Bakken Christian Sørlandets Trialklubb 13 15 28 16 8 2 2 2 0 0 03:17
7 Koveland Tor Henrik Rike Sørlandets Trialklubb 15 17 32 16 7 2 2 3 0 0 03:57
8 Trosnavåg Harald Bokn IL Pluggen Motorkl. 16 21 37 14 7 1 6 2 0 0 02:58
9 Lexander Mads Vestkant Trial 23 15 38 14 7 2 4 3 0 0 02:18
10 Øvrevoll Lars Andre Valldal Trialklubb 19 20 39 17 3 2 4 4 0 0 03:16
11 Håkonsen Petter Skretteberg Modum Trialklubb 19 20 39 15 3 6 3 3 0 0 03:18
12 Græe Geir Morten Voss Motorsport Klubb 24 16 40 15 2 5 6 2 0 0 04:28
13 Solberg Martin Roll Bergen Trial Team 11 32 43 18 8 1 1 2 0 1 03:40
14 Hallingstad Øyvind Karmøy Trial Klubb 20 25 45 14 5 3 3 5 0 0 03:33
15 Håkonsen Håkon Skiptvet motoraktivitetsklubb 21 28 49 10 6 3 9 2 0 0 03:43
16 Skogland Odd Magne Karmøy Trial Klubb 25 26 51 13 4 2 6 5 0 0 03:41
17 Haugland Kristian Vestkant Trial 24 28 52 15 3 1 4 7 0 0 04:02
18 Flaget Trym Ulrichsen Eiker Trialklubb 28 34 62 10 6 0 7 7 0 0 04:39
19 Skaldebø Mathias Kleive KFUM 39 35 74 7 4 3 8 8 0 0 04:54
KB
P Navn Klubb 1 2 T A0 A1 A2 A3 A5 X5 X20 Tid
1 Nylund Inger-Emma Osloungdommens Motorsenter Trialklubb 22 19 41 15 6 2 2 5 0 0 04:58
2 Sørlie Helene Skiptvet Motoraktivitetsklubb 22 23 45 11 6 4 7 2 0 0 03:24
3 Hurwitz Mørk Susann Osloungdommens Motorsenter Trialklubb 29 21 50 13 5 1 6 5 0 0 04:59
4 Dybedahl Camilla H. Trøgstad KFUK/KFUM Trial 31 22 53 14 2 3 5 6 0 0 04:48
5 Melchior Erika Valldal Trialklubb 32 34 66 9 3 5 6 7 0 0 05:32
6 Duserud Ragnhild Trøgstad KFUK/KFUM Trial 31 39 70 8 6 2 5 9 0 0 04:56
7 Repstad Liv Ingfrid Søgne Trialklubb – MA 38 39 77 8 3 3 6 10 0 0 03:56
8 Hatletveit Marte Emilie Osterøy Motorsportklubb 40 38 78 8 3 2 7 10 0 0 05:16
9 Jensen Ine Susanne Randaberg Motorsykkelklubb 46 39 85 8 0 1 11 10 0 0 05:23
10 Nilssen Siv Tove Vassdal Kleive Kfum Trial 41 47 88 7 1 1 10 11 0 0 05:38
C
P Navn Klubb 1 2 T A0 A1 A2 A3 A5 X5 X20 Tid
1 Sørensen Thomas Selde Flosta Trialklubb – Motorsykkel 0 1 1 29 1 0 0 0 0 0 02:33
2 Gunvaldsen Jacob-Olaus Grimstad Trial klubb – Motorsport 2 3 5 25 5 0 0 0 0 0 02:46
3 Seilen Halvard Osterøy IL 9 7 16 22 5 0 2 1 0 0 03:29
4 Jaksa Bernt Erik Kristiansand Trial Klubb 15 3 18 21 4 3 1 1 0 0 02:22
5 Egeland Sondre Riska MSK 8 11 19 20 5 3 1 1 0 0 03:50
6 Schult Oskar P. Hobøl MK 11 12 23 20 2 5 2 1 0 0 05:30
7 Gaup Jan Henrik F. Randaberg Motorsykkelklubb 16 17 33 14 5 5 6 0 0 0 04:00
8 Tuft Ole NMK Bergen 18 18 36 15 5 1 8 1 0 0 04:58
9 Solgård Sondre Riska MSK 17 24 41 15 3 4 5 3 0 0 03:56
10 Paulsen Anders Riska MSK 20 26 46 13 5 5 2 5 0 0 03:52
11 Norum Henning Hobøl MK 39 22 61 11 4 2 6 7 0 0 05:34
12 Olaissen Morten Bergen Trial Team 33 29 62 7 7 5 5 6 0 0 05:37
13 Olsen Martin Bergen Trial Team 28 38 66 8 6 4 4 8 0 0 05:42
14 Vaktskjold Villem E. NMK Bergen 34 33 67 10 0 5 9 6 0 0 04:57
15 Vassenden Lars-Idar Vestkant Trial 31 38 69 8 5 3 6 8 0 0 03:38
Larsen Kristoffer Bergen Trial Team Brutt
KC
P Navn Klubb 1 2 T A0 A1 A2 A3 A5 X5 X20 Tid
1 Østlie Silje Horten Trial Klubb 11 13 24 17 9 1 1 2 0 0 04:39
2 Øvrevoll Birgitte Valldal Trialklubb 15 15 30 18 3 4 3 2 0 0 05:36
3 Alnes Monica Skodje Trialklubb 20 17 37 13 8 4 2 3 0 0 05:37
4 Asheim Haga Synne Vestkant Trial 27 25 52 13 5 1 5 6 0 0 05:48
5 Sandanger Julie Vestkant Trial 33 36 69 9 6 2 3 10 0 0 04:30
6 Hammerø Andrea Hobøl Motorklubb 51 43 94 7 0 1 9 13 0 0 04:01
D
P Navn Klubb 1 2 T A0 A1 A2 A3 A5 X5 X20 Tid
1 Solland Sondre Riska MSK 5 6 11 24 2 3 1 0 0 0 03:21
2 Sommerland Valentinas Kristiansand Trial Klubb 7 10 17 20 7 1 1 1 0 0 03:06
3 Antonsen Stian B. Gjerstad trialklubb 11 7 18 18 9 0 3 0 0 0 03:08
4 Dalen Henning NMK Gol 11 9 20 21 5 1 1 2 0 0 00:34
5 Gaupås Glenn-Ivar Osterøy Motorsportklubb 42 31 73 12 0 1 7 10 0 0 04:35
KD
P Navn Klubb 1 2 T A0 A1 A2 A3 A5 X5 X20 Tid
1 Christensen Maritha Gjerstad Trialklubb 12 15 27 18 3 5 3 1 0 0 02:00
2 Melchior Evelina Valldal Trialklubb 24 26 50 14 4 2 4 6 0 0 03:43
3 Hæggernes Cecilie Bergen Trial Team 33 27 60 9 6 3 6 6 0 0 04:15
TA
P Navn Klubb 1 2 T A0 A1 A2 A3 A5 X5 X20 Tid
1 Ruden Helge Hobøl Motorklubb 47 42 89 5 2 6 5 12 0 0 05:40
2 Norum Arild Hobøl Motorklubb 55 62 117 3 3 0 3 21 0 0 05:45
TB
P Navn Klubb 1 2 T A0 A1 A2 A3 A5 X5 X20 Tid
3 Dybedahl Roy Olav Trøgstad KFUK/KFUM Trial 19 24 43 15 3 2 7 3 0 0 05:29
4 Håkonsen Bent Runar Skiptvet Motoraktivitetsklubb 30 34 64 10 6 0 6 8 0 0 04:30
5 Flaget Henning Eiker Trialklubb 38 33 71 11 2 0 8 9 0 0 05:37
6 Dybedahl Jan Kristian Trøgstad KFUK/KFUM Trial 44 33 77 12 1 1 3 13 0 0 04:45
TC
P Navn Klubb 1 2 T A0 A1 A2 A3 A5 X5 X20 Tid
7 Norheim Sebastian NMK Bergen 24 20 44 15 5 3 1 6 0 0 02:46
RC
P Navn Klubb 1 2 T A0 A1 A2 A3 A5 X5 X20 Tid
1 Skjørestad Mikkelsen Kjartan Riska Motorsykkelklubb 8 9 17 21 4 2 3 0 0 0 04:04
2 Gilje Haga Sondre Riska Motorsykkelklubb 13 12 25 16 7 5 1 1 0 0 04:03
3 Nilsen Tomas NMK Bergen 23 28 51 12 4 1 10 3 0 0 05:20
RD
P Navn Klubb 1 2 T A0 A1 A2 A3 A5 X5 X20 Tid
1 Gunvaldsen Nils-Johan Vold Grimstad Trial klubb – Motorsport 2 0 2 28 2 0 0 0 0 0 01:56
2 Kristiansen Nikolai Kristiansand Trial Klubb 5 26 31 24 2 3 1 0 0 1 03:21
3 Sigerset Vebjørn Westad Kleive Kfum Trial 22 16 38 16 4 4 2 4 0 0 04:28
4 Lunde Magnus Bergen Trial Team 19 25 44 14 7 0 4 5 0 0 02:32
5 Hæggernes Christian Bergen Trial Team 43 37 80 11 1 1 4 13 0 0 04:12
Sandvik Vetle Vikne Vestkant Trial Brutt
Norman Alexander Vestkant Trial 56 56 3 0 0 2 10 0 0 Brutt
R
P Navn Klubb 1 2 T A0 A1 A2 A3 A5 X5 X20 Tid
1 Trosnavåg Sverre Bokn IL Pluggen Motorkl. 41 29 70 11 2 3 4 10 0 0 02:53
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/6 (0 votes cast)
Written by Arve Asheim in: Klubben,Løp,Resultater |

Powered by WordPress. Theme: TheBuckmaker. PHP Resources, Nebeneinkommen