Bilgruppen NMK Bergen

BILGRUPPEN:

bil@nmkbergen.no

 

Kjersti Kleppe Leder 90046683  kjeklep@online.no
Ole Jørgen Hansen Nestleder/dugnadsleder 92267086  ole_hansen50@hotmail.com
Richard Solli 95131794 Richard.solli@hotmail.com
Inger Johanne Hansen Skriver 41270309  ingerjohanne73@gmail.com
Anders Rolland Kasserer 99207078  anders.rolland.jacobsen@gmail.com
Frank Lokøen 93024679  frank@lokoen.org
Ove Kristian Mølster 40079624  ove1985@gmail.com
Andeas Waage 99353845  andeas@waagebygg.no

 

 Drifting:

Christian Bakkerud,  988 78 583, christian_bakkerud@hotmail.com

 
 
 
 
 

4 kommentarer til Bilgruppen NMK Bergen

  1. Andreas sier:

    Heisann, bare lurte på om det er noen faste treningsdager for bilcross? Er interessert i å begynne, med vet ikke hvor jeg skal starte.

  2. trond sier:

    På venstre side i menyen under bilgruppen finner du oversikten for treningsdager. Neste trening er lørdag 11 august.

  3. Trond Thorsen sier:

    Hvordan fungerer treningene for bilcross, kjører man en om gangen eller samlet?

  4. trond sier:

    Det kjøres 4-5 biler sammen, men de starter med 100 meters avstand mellom bilene.

Det er stengt for kommentarer.