Bilgruppen

BILGRUPPEN.  epost:  bil@nmkbergen.no

Treningsliste Eikås: bilcross og rallycross høsten 2020
Dato Tr.ansvarlig Fra Bilgruppen Mobil Notat
27.08 Torsdag Hele bilgruppen Stian Haukeland 91173352 Torsdag 17:00-19:30
10.09 Torsdag Hele bilgruppen Kjersti Kleppe 90046683 Torsdag 17:00-19:30
03.10 Lørdag Hele bilgruppen Bjørn Tore Teigland 95245163 Lørdag 13:00-16:00

 

Kjersti Kleppe, Leder 90046683  kjeklep@online.no
Ole Jørgen Hansen, Nest leder 92267086  ole_hansen50@hotmail.com
Marius Havre 90541461 marius.havre@gmail.com
Stian Haukeland 91173352 stian@plastinvent.no
Bjørn Tore Teigland 95245163  

bjorntoreteigland@gmail.com

Frank Lokøen 93024679  frank@lokoen.org
Ove Kristian Mølster 45835032  ove1985@gmail.com

 Drifting:

Christian Bakkerud,  988 78 583, christian_bakkerud@hotmail.com

 
 
 
 
 

2 svar til Bilgruppen

  1. Trond Thorsen sier:

    Hvordan fungerer treningene for bilcross, kjører man en om gangen eller samlet?

  2. trond sier:

    Det kjøres 4-5 biler sammen, men de starter med 100 meters avstand mellom bilene.

Det er stengt for kommentarer.